Žbluňk-plavání
Aktuálně PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 30 Srpen 2021 20:02
!!! AKTUÁLNĚ !!!
Tak tedy od 3. 9. 2021 opět pokračujeme v rozběhlém kurzu a měli bychom se sejít v obvyklých drahách v bazénu.
Níže je vyvěšen podzimní rozpis skupin.
Při příchodu na bazén bude asi opět nutné předat instruktorovi Čestné prohlášení o "negativním výsledku covid testu" (či potvrzení o očkování, kdo dal na jaře, nemusí). Na bazénu je možnost zakoupit si test a otestovat se na místě. Platí pro všechny, kteří půjdou do vody ("malí i velcí") 6+. Jak to bude probíhat další týden si řekneme tento pátek.
Na všechny se moc tešíme...
Aktualizováno Pondělí, 30 Srpen 2021 20:08
 
ROZPIS SKUPIN PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 04 Září 2020 08:28

Rozpis plaváčků  2020 - 2021

PÁTEK  16,45 – 17,45

Dráha  5 – 6 (instruktorky Janča Škopková a Evča Fendrštátová)

Ríša Ondřej, Míša Řehořová, Honzík Řehoř,Bertík Hrach, Daník Cinádr, Honzík Hodina, Norinka Kočí, Vašík Pešek, Natálka Šulcová, Karolínka Ladýřová, Jonášek Šindler, Anička Hlinková, Lukášek Bican, Viktorka Wawrů, Adélka Šmrhová, Ondra Miklas, Viktorka Maříková, Kristýnka Halířová, Oliver Troup, Eleonora Macháčková

 

Dráha 4 (trenér Míra Lorenc)

Helča Kutová, Fanda Seibl, Karolínka Seiblová, Maty Předota, Karolínka Šmrhová, Kateřina Běhounková, Amálka Blažíčková, Honzík Raczký, Pája Filo

 

PÁTEK  17,45 – 18,45

Dráha  6  (instruktorka Janča Škopková)

Jakub Škopek, Radeček Pelikán, Viki Blažíčková, Vítek Filo, Anetka Králičková, Emmi Vojířová, Adámek Kočí K2, Pavlínka Wawrů, Vojtík Hrneček, Stela Sobotíková

 

Dráha  5 (instruktorka Evča Fendrštátová)

Honzík Kuta, Péťa Fendrštát,Lenička Šindelová, Verča Šmrhová, Sabinka Vojířová, Vašík Ludačka, Štěpánek Sebera, Maxík Terš, Anička Bláhová, Tom Rychtář

 

Dráha 4 (trenér Míra Lorenc)

Jakub Drahoš, Kateřina Škopková, Matěj Škopek, Daniel Terš, Nikola Kůsová, Eliška Pelikánová, Jakub Hojdar, Jan Hojdar, Prokop Bláha, Terezie Bláhová

Aktualizováno Pondělí, 14 Červen 2021 20:28