Co je potřeba PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 16 Červen 2011 16:49

V současné době z organizačních důvodů tyto kurzy nenabízíme. Děkujeme za pochopení.

 

Co je ve Žbluňku potřeba pro plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku?

V první řadě je dobré se telefonicky či e-mailem domluvit a závazně se přihlásit. (To je důležité zejména pro instruktora, aby bylo možné sestavit skupinky a zařadit jednotlivé plaváčky podle konkrétních kritérií.) Přihlásit se je ideální nejpozději 10 dnů před zahájením kurzu!!!

Pak si můžete stáhnout přihlášku, vyplnit vše potřebné a přinést ji na první Informační schůzku. Pokud nemáte možnost stáhnout ji, můžete si přihlášku vzít na již zmiňované schůzce a vyplnit ji dodatečně. Pro klid všech je ale lepší, odevzdat ji vyplněnou a potvrzenou od dětského lékaře ještě před zahájením kurzu, tedy nejpozději při první lekci.

Na Informační schůzce, jejíž termín vždy oznamuji předem (koná se cca týden před zahájením), si pak řekneme všechny podstatné věci, které Vás zajímají a je potřeba je vědět ještě před zahájením kurzu. Také proběhnou platby dle platného ceníku.

Pro samotné plavání potřebujete:
- své ratolesti
- hygienické potřeby pro rodiče
- hygienické potřeby pro plaváčky (individuální dle věku dětí)
- pro mladší účastníky plenky do vody (v případě, že zapomenete, je možnost zakoupení jednotlivých kusů přímo na bazénu)
- osušku pro sebe a své dítě
- a další, pro Vás nepostradatelné drobnosti :)

!!! V případě, že si s sebou chcete vzít nějaký doprovod, je nutné, aby měl také věci na převlečení (např. kraťasy a tričko)!!!

Aktualizováno Neděle, 01 Září 2019 16:35