Provozní řád PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 16 Červen 2011 16:49

V současné době z organizačních důvodů tyto kurzy nenabízíme. Děkujeme za pochopení.

 

 

Aqua club Žbluňk

Návštěvní řád

 

Vážení klienti, plaváčci,

Návštěvní řád Vám v jednoduché a stručné formě přináší základní informace o chodu Aqua clubu ŽBLUŇK.

 

Kurzu se mohou zúčastnit pouze zdravé děti a rodiče.

V prostorách bazénu jsou k dispozici 2 hromadné dámské šatny a 1 hromadná pánská šatna. Všechny šatny jsou vybaveny místem pro přebalování miminek.

Každý rodič přijde do šaten s dítětem nejméně 15 minut před začátkem lekce, aby měl dostatek času na přípravu a důkladnou hygienu před vstupem do bazénu.

Před vstupem do bazénu je každý rodič povinen se umýt mýdlem a to bez plavek. Dítě se vymočí (WC nebo se posadí na nočník), u menších dětí rodič využije přirozeného reflexu na tekoucí vodu ve sprše.

Každé dítě musí používat vlastní dětské plavečky s přiléhavou gumičkou kolem nebo plenkové plavky (možnost zakoupit přímo na místě). Před každým plaváním musí být plavky rodiče i dítěte řádně vyprány.

Po potřebě na nočník musí rodič opět svému dítěti řádně umýt zadeček. Nočník je zapotřebí vylít na toaletě, opláchnout a vrátit na původní místo.

Čůrání do odtokových kanálů u bazénu je zakázáno!!!

V případě, že dojde k úniku stolice do vody či prostor kolem bazénu, je nutné tuto skutečnost neprodleně ohlásit instruktorovi, který zajistí vyčištění vody či úklid.

K bazénu, do sprch a šaten můžete naboso, nebo můžete použít vlastní gumovou obuv k tomu určenou.(doporučuji vzhledem k nebezpečí uklouznutí)

Do prostor šaten nevstupujte v mokrých plavkách. Plavky ždímejte ve sprchách. Po použití sprch je nutné osušit se na místě.

Do prostor šaten, sprch a bazénu je zakázáno nosit jídlo a předměty ze skla.

Na bazén stačí přijít 5 minut před zahájením lekce. Dřívějším příchodem je zbytečně narušena lekce předcházející skupiny.

Vstup do vody bez vědomí instruktora je zakázán!!!

Do bazénu jde plavat s dítětem jeden z rodičů a v průběhu jedné lekce by se neměl střídat s druhým.

Pokud plavete s jedním dítětem, není možné, aby jeho sourozenec lekci rušil nebo zůstal bez dozoru.

Instruktor ručí za bezpečnost dětí pouze při probíhání samotné lekce, jinak jsou odpovědni za bezpečnost dítěte rodiče (sprchy, šatny, prostory bazénu …). V případě záměrného neuposlechnutí pokynů instruktora během lekce ručí za bezpečnost dítěte opět sám rodič.

Po skončení lekce je nutné dítě řádně omýt, osušit a zabezpečit proti prochlazení, zejména v oblasti lebeční a bederní.

Před odchodem domů se doporučuje 20ti minutová adaptace v hale bazénu, k tomuto účelu je zde připraven dětský koutek či místnost určená výhradně pro kojení.

Do prostor bazénu je povolen vstup pouze v plavkách. Doprovázející osoby jsou povinny převléci se alespoň do jiného trička a krátkých kalhot.

Počet doprovázejících osob by neměl být více než 2 osoby na 1 plaváčka + 1 rodič v bazénu.

Po konzultaci s rodiči si vyhrazuji právo na přesuny dětí ve skupinkách.

V případě vzniku úrazu důsledkem nedodržení návštěvního řádu je zodpovědnost na rodiči zraněného dítěte.

Aktualizováno Neděle, 01 Září 2019 17:03